Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 1500-1600 euro netto miesięcznie

Praca w Niemczech dla Polaków przy wykończeniach regipsiarz – tynkarz

  • Kraj: Niemcy
  • City: Niemcy
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Opublikowany: 19 grudnia 2013 23:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Pracodawca z branży budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko: tynkarz – regipsiarz. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy regipsach i tynkowaniu z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Tynkarz – Regipsiarz

Miejsce: Niemcy

Zarobki: 1500-1600 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za tynkowanie mieszkań.
  • Obowiązkiem będzie montowanie płyt kartonowo gipsowych.
  • Do zadań mogą należeć inne prace pomocnicze.

Oczekujemy:

  • Koniecznie komunikatywna znajomość niemieckiego
  • wymagamy doświadczenia w budownictwie
  • pracownik musi posiadać umiejętności kładzenia tynków gipsowych ręcznie i maszynowo
  • możliwość przyjazdu do pracy własnym samochodem
  • zdolności manualne
  • zręczność, punktualność
  • odpowiedzialność, precyzyjność, sumienność

Oferujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie płatne w granicach 250 a 350 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres : niemiecki@lsj.pl
w tytule maila koniecznie prosimy wpisać: „Gipsiarz – Niemcy – imię i nazwisko”

źródło: http://praca.inwestycje.pl/index.php?strona=pokaz_oferte&id=99432

Ad Reference ID: 29152b313262439e

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga