Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech monter płyt kartonowo gipsowych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • City: Niemcy
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Do pół roku
  • Listed: 6 września 2013 22:29
  • Expires: This ad has expired

Description

Firma budowlana poszukuje montera płyt kartonowo gipsowych od zaraz. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy regipsach ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem

Stanowisko: Regipsiarz

Praca od zaraz do końca roku 2013

Zadania:

  • Do zadań pracowników będzie należało montowanie ścianek i sufitów z płyt gipsowo-kartonowych. Wykonywanie prac pomocniczych oraz zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenie w budownictwie minimum 2 letnie
  • doświadczenie w pracy w Niemczech
  • wykształcenie w zawodzie
  • umiejętność zespołowej pracy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferta

  • możliwość pracy od zaraz
  • dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie
  • pomoc z formalnościami
  • opiekę rezydenta
  • pracę z okresem próbnym
  • umowę zlecenie

Aplikacja:

Telefonicznie: 71 361 90 68

Lub wysyłając CV na adres:   firma@epser.com

żródło: http://www.praca4u.net/regipsiarz-id191243.html

Ad Reference ID: 5635228d53b3fc3d

Sponsored Links