Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 200 NOK/h brutto

Praca w Norwegii robotnik drogowy bez znajomości języka 2014 Rogaland

  • Kraj: Norwegia
  • City: Rogaland
  • Znajomośc języka wymagana: Nie
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 16:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukujemy pracownika budowlanego-brygadzisty przy budowie dróg i autostrad. Oferta Pracy w Norwegii 2014 w Rogaland dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Numer referencyjny zgłoszenia: 99634

Stanowisko: Pracownik drogowy

Lokalizacja: Rogaland, Norwegia

Wynagrodzenie: 200 NOK/h brutto plus dodatki za pracę wieczorem- 27 NOK, nocą-82 NOK, nadgodziny- płatne +40%

Termin: od kwietnia 2014

Zadania:

  • Praca przy budowie dróg i autostrad.
  • Do zadań należeć będzie zarządzanie pracownikami i samodzielna praca przy układaniu nawierzchni drogowej.

Oczekujemy:

  • przynajmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra umiejętność zarządzania czasem pracy swoim oraz pracowników
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- mile widziany norweski
  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany- również w godzinach nocnych

Oferta:

  • zapewnione 40 h pracy tygodniowo
  • Umowa na norweskich warunkach bezpośrednio z Norweskim pracodawcą
  • możliwość pobierania zasiłku rodzinnego na dzieci do 18 roku życia w wysokości 970 NOK/mc
  • ubezpieczenie, składki
  • premia na potrzeby urlopu w wysokości 10,2% wynagrodzenia rocznego brutto-zwolniona z podatku
  • Zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu z 3 ma innymi pracownikami- 5000NOK miesięcznie
  • urlop 2 tygodniowy w lipcu

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie aplikacji na poniższy adres: gawo@gawo.pl

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/forman_przy_projekcie_budowy_drog__norwegia,ogloszenie,20131230131902.html

Ad Reference ID: 32152d1351e2121a

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga