Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech Murarz z bezpłatnym zakwaterowaniem (Fulda)

  • Kraj: Niemcy
  • City: Fulda
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2013 21:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma PSD zatrudni pracownika fizycznego na stanowisko Murarza do pracy w Niemczech (Fulda) w budownictwie. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Wymagane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Murarz
Miejsce pracy: Fulda
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Od Osoby którą zatrudnimy oczekujemy umiejętności czytania planów budowlanych oraz wykonywania prac typowo murarskich oraz tynkarskich.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie w tego typu pracach
  • Sumienność oraz odpowiedzialność

Oferujemy

  • opłacenie niemieckiego ubezpieczenia
  • legalne zatrudnienie i umowę o pracę
  • pensję wypłacaną w euro
  • gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie

Kontakt
PSD POLSKA SP.ZO.O. S.K. MORAWSKIEGO 12/1 60-239 POZNAN email: kontakt@praca-serwis.eu www: http://www.praca-serwis.de
Źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/murarzy-1963739.html

Ad Reference ID: 256520913b9a613d

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga