Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna pracownik montażu sufitów bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • City: --
  • Znajomośc języka wymagana: Nie
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Więcej niż rok
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2013 10:38
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Dla Firmy z branży budowlanej poszukujemy pracowników fizycznych do montaży sufitów. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik montażu sufitów

Zadania:
Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał przede wszystkim montaż sufitów. Praca będzie odbywać się w oparciu o umiejętne czytanie rysunku technicznego.

Od pracowników wymagamy:

  • Język angielski lub niemiecki znajomość dobra
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętnego czytania rysunków technicznych budowlanych
  • Pracodawca wymaga przedstawienia zaświadczenia o niekaralności

Oferta:

  • Opiekę rezydenta
  • bezpłatnie przejazd z Polski do Niemiec
  • transport z i do pracy
  • bezpłatne lokum

Aplikacja:

Ad Reference ID: 777520c8dcb8e9ca

Linki sponsorowane

3 komentarze aby “Holandia praca fizyczna pracownik montażu sufitów bez znajomości języka”

  1. Damian Modzelewski dn. 19 sierpnia 2013 @ 14:24

    Jestem zainteresowany,proszę o kontakt tel.666-177-406.Pozdrawiam.

  2. jestem zainteresowany tom pracom tel.663624190

  3. ADAM ZYDLEWICZ dn. 22 stycznia 2014 @ 13:46

    witam jestem zainteresowany praca u państwa mam 30 lat w budownictwie mam przepracowane 10 lat

    – malarz
    – pracownik ogólnobudowlany
    – pomocnik budowlany
    – monter regipsów / sucha zabudowa
    proszę o kontakt

    tel: 791 550 579
    email : witnia22@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga