Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 6-20 euro/h netto

Tynkarz – fizyczna praca Holandia w budownictwie z zakwaterowaniem

  • Kraj: Holandia
  • City: Holandia
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Opublikowany: 16 lipca 2013 01:24
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Holenderska firma budowlana poszukuje od zaraz budowlańca – tynkarza do pracy w Holandii w budownictwie przy tynkowaniu ścian, gipsowaniu. Oferta z zakwaterowaniem na miejscu.

stanowisko: tynkarz
zarobki: od 6 do 20 euro za godzinę netto (uzależnione od wydajności pracy)
miejsce pracy: Holandia

Zadania:
– przygotowanie ścian do tynkowania
– tynkowanie gipsowe zarówno ręczne jak i maszynowe
– montaż ścianek działowych

Wymagania:
– co najmniej 5 lat doświadczenia jako tynkarz
– umiejętność pracy z tynkami gipsowymi
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz znajomość słownictwa technicznego
– samodzielność, umiejętność organizowania sobie pracy
– dokładność, motywacja, precyzja wykonywanych działań
– własne narzędzia

Oferujemy:
– zakwaterowanie i codzienny dojazd na miejsce pracy zapewnia pracodawca
– legalne zatrudnienie w Holandii na podstawie umowy
– praca 6 dni w tygodniu (30 minut przerwy każdego dnia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres:

krakow@lugera.com wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Lugera&Makler posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia o numerze 5311.

Ad Reference ID: 49751e493ee0061d

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Tynkarz – fizyczna praca Holandia w budownictwie z zakwaterowaniem”

  1. witam pracowałem przy tynkach gipsowych maszynowych jak i recznych, nie sa mi obce tykni cementowo-wapienne z gotowych mieszanek jak i te ktore nalezy sporzadzic samemu na budowie. Kazdy etap mam opanowany poczawszy od urobienia nalozenia sciagania trapezowania zacierania filcowania prosze o kontakt na e mail pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga