Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ do uzgodnienia

Austria praca na budowie od zaraz monter płyt gipsowo kartonowych Innsbruck

  • Kraj: Austria
  • City: Innsbruck
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 15:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma budowlana z Innsbrucka zatrudni fachowca na stanowisko monter regipsów. Praca w Austrii od zaraz przy montowaniu płyt gipsowo kartonowych, szpachlowaniu, malowaniu i tapetowaniu ścian.

Stanowisko: Monter płyt gipsowo kartonowych

Miejsce pracy: Innsbruck, Austria

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Głównym zadaniem pracownika będzie montowanie regipsów
  • do zadań należeć będzie również szpachlowanie, wykończenia ścian oraz sufitów, malowanie, tapetowanie ścian

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną rozmowę – również telefoniczną
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość, obycie w temacie
  • wykształcenie kierunkowe
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane możliwość przyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferta:

  • legalne warunki zatrudnienia – austriackie
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie, ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie wiadomości zawierającej CV w języku niemieckim na poniższy adres:
rekrutacja@zeitmann.pl
w tytule wiadomości prosimy wpisać „Regipsy/Austria”

źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/194-regipsiarz

Ad Reference ID: 74152d13ea94c2a9

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga