Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Danii przy kładzeniu płytek od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • City: Dania
  • Znajomośc języka wymagana: Nie
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Więcej niż rok
  • Opublikowany: 6 września 2013 22:29
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukujemy pilnie pracowników budowlanych na stanowisko płytkarz od zaraz. Fizyczna praca w Danii przy układaniu płytek bez znajomości języka duńskiego z wymaganym doświadczeniem

Stanowisko: Pracownik do kładzenia płytek

Początek pracy: Od zaraz

Praca na stałe

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć praca przy kładzeniu płytek przemysłowych na beton.

Wymagania:

  • język angielski umożliwiający porozumiewanie się
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz
  • możliwość zatrudnienia w Danii bez znajomości języka duńskiego
  • pracę na dłużej

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV a adres: remontydania@wp.pl
W tytule maila prosimy wpisać „PŁYTKI”
Skontaktujemy się z wybranymi osobami i wówczas będą mogli Państwo o wszystko zapytać.

źródło:http://www.praca4u.net/praca-przy-kladzeniu-plytek-od-zaraz-id191268.html

Ad Reference ID: 4455228d99de2339

Linki sponsorowane

2 komentarze aby “Oferta pracy w Danii przy kładzeniu płytek od zaraz bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowany panstwa oferta!Mam duze doswiadczenie w tej branzy w dani pracowalem przez 7 lat.Ale slabo porozumuje sie jezykiem angielskim.
    Prosze o odpis!

  2. piotrKanclerowicz dn. 23 września 2013 @ 13:42

    Witam, jestem Piotr mam 23 lata, ze Szczecina, podst. Angielski :(, mam doświadczenie w płytkarstwie, (szybkość=dokładność) nienawidzę złodziejstwa i oszustów… (pół roku temu wróciłem z niemiec, układałem tam jako podwykonawca klinkier w Varel, i mnie oszukali ;/ ) 2 tygodnie temu skończyłem docieplać budynek w Świnoujściu ul. Batalionów Chłopskich 1
    i do tej pory szukam ciekawych ofert pracy…

    ps. inni mówią, Ja robię!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga