Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 8, 93 EUR/h brutto

Holandia praca fizyczna układanie kostki brukowej bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • City: Rijnsburg
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Do pół roku
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2013 00:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma z Rijnsburga poszukuje pracowników do fizycznej pracy w Holandii przy układaniu kostki brukowej. Praca bez znajomości języka Holenderskiego, jednak wymagana będzie znajomość niemieckiego lub angielskiego. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Rijnsburg
Zarobki: 8, 93 EUR/h brutto

Zadania:
– praca przy układaniu kostki brukowej
– układanie wzorów
– wyrównywanie powierzchni
– inne prace porządkowe

Wymagane:
– doświadczenie w podobnej pracy
– znajomość języka na poziomie komunikatywnym (angielski lub niemiecki)
– gotowość do przeprowadzki w rejon Rijnsburga

Oferujemy:
– umowę, legalną pracę, stawka 8, 93 EUR/h brutto
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– pracę na kilka miesięcy

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, skanu dowodu lub paszportu oraz skanu nr BSN (jeśli jest), koniecznie z dopiskiem „KOSTKA BRUKOWA” a adres e-mail: praca@marvelpc.eu

źródło: praca4u.net/ukladanie-kostki-brukowej-id188662.html

Ad Reference ID: 4285202e9bbe71f5

Linki sponsorowane

2 komentarze aby “Holandia praca fizyczna układanie kostki brukowej bez znajomości języka holenderskiego”

  1. Piotr Zawadzki dn. 9 sierpnia 2013 @ 08:41

    Mam na imię Piotr mam na23 lata pracowałem już przy układaniu kostki przez 1.5roku język angielski na poziomie podstawowym pomimo młodego wieku nie boję się ciężkiej pracy fizycznej

  2. witam
    mam 21 lat jestem po szkole budwlanej znam jezyk anielski mam male doswiadczenie w pracach budowlanych pracowalem glownie jako magazynier posiadam prawo jazdy kat A oraz B jestem gotowy do pracy fizycznej
    pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga