Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ Do negocjacji

Tynkarz maszynowy – praca w Warszawie przy tynkowaniu maszynowym

  • Kraj: Polska
  • City: Warszawa
  • Znajomośc języka wymagana: Nie
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Do roku
  • Opublikowany: 2 września 2013 02:26
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Aktualna oferta pracy w Warszawie na stanowisko tynkarz maszynowy. Ogłoszenie dla budowlańca dotyczy zatrudnienia w Polsce. Pracodawca wymaga doświadczenia przy tynkowaniu (maszynowym) fasad, szpachlowaniu, renowacjach elewacji oraz przy wykończeniach.

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży budowlanej poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Tynkarz maszynowy

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zakres zadań:

– tynkowanie maszynowe fasad,
– szpachlowanie,
– tynkowanie wewnątrz,
– renowacja elewacji,
– prace wykończeniowe,

Wymagania:
– min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku tynkarz maszynowy,
– brak nałogów,
– dyspozycyjność od zaraz,
– samodzielność i samodyscyplina.

Oferujemy:
umowę o prace,
stabilne warunki zatrudnienia,
prace przy dużych projektach budowlanych..

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, spełniające w/w warunki prosimy o przesyłanie CV na adres:

praca@findstaff.pl z dopiskiem w tytule „Tynkarz”

Ad Reference ID: 29952204ae7483b8

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Information about the ad poster

  • Dodane przez: findstaff
  • Zarejestrowany od: 30 sierpnia 2013

Inne przedmioty dodane przez findstaff

Ostatnie przedmioty dodane przez findstaff »

Z Bloga