Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 9 GBP/h + dieta

Anglia praca od zaraz przy remontach, regipsach, malowaniu Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • City: Londyn
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Do pół roku
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2013 01:12
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma remontowa z Londynu poszukuje od zaraz budowlańców do pracy w Anglii przy remontach – regipsy, malowanie, tynkowanie, szpachlowanie. Oferta dla osób znających się na swoim fachu oraz mówiących po angielsku w stopniu umożliwiającym prostą komunikację.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Londyn i okolice
Zarobki: 9 GBP/h brutto + dieta 15 GBP

Zadania:
– praca przy remontach związana głównie ze stawianiem ścianek działowych, montażem sufitów podwieszanych (systemy Deko)
– prace związane ze szpachlowaniem, tynkowaniem ścian
– malowanie wnętrz pomieszczeń
– inne prace remontowe

Wymagania:
– minimum 2 letnie doświadczenie w podobnej pracy
– komunikatywny angielski
– brak nałogów
– gotowość do pracy za granicą na okres do pół roku

Oferujemy:
– zakwaterowanie (koszt 80 GBP/tyg)
– atrakcyjne zarobki
– umowę na czas określony bezpośrednią z firmą angielską
– pomoc z formalnościami

Osoby spełniające kryteria proszone są o wysyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną przez formularz kontaktowy.

Uprzejmie informujemy, że w pierwszej kolejności będą brane pod uwagę zgłoszenia od osób znających język angielski w stopniu dobrym.

Ad Reference ID: 6665202ece164a06

Linki sponsorowane

7 komentarzy aby “Anglia praca od zaraz przy remontach, regipsach, malowaniu Londyn”

  1. jestem firma jedna osobowa

  2. Witam
    Moje doświadczenie związane z kamieniarstwem to:
    – obróbka kamienia na sucho i na mokro
    – obsługa maszyn kamieniarskich za wyjątkiem tych sterowanych numerycznie
    – układanie posadzek ,schodów, parapetów blatów kuchennych i łazienkowych
    – budowa i montaż kominków wędzarni i grillów ogrodowych
    -elewacje na kotwach i tych montowanych na klej
    -wykonywanie łazienek od podstaw
    -sufity podwieszane np. z onyksu
    -renowacja zabytków
    Obecnie zamieszkuję w Warszawie i wykonuję okładziny kamienne w warszawskich apartamentowcach i hotelach
    Przewiduję być na Wyspach około 15 września z zamiarem dłuższej pracy w kamieniarstwie
    Osobiście słabo znam angielski lecz mam pomocnika który zna ten język i nie mam problemu w zrozumieniu i wykonaniu danego zlecenia
    Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dłuższą współpracą proszę o maila
    Pozdrawiam
    Rafał Lewczuk

  3. Witam serdecznie. W odpowiedzi na Panstwa ogloszenie praca przy remontach,posiadam 4-letnie doswiadczenie w remontach i wykonczeniach wnetrz na terenie Polski. Posiadam niezbedne dokumenty umozliwiajace prace w Anglii ( pracowalem 3 lata na terenie Anglii ). Pozdrawiam prosze o kontakt +48 665540498. Bogumil

  4. Witam posiadam praktyke 13 letnia budowa domow od podstaw murowanie ,elewacje,montaz stolarki budowlanej ,tynki,regipsy,gladzie,glazura,bialy montaz,obsluga koparek

  5. Tomasz Derygler dn. 11 sierpnia 2013 @ 22:11

    Witam.Tomasz lat 47.Dwudziestoletnie doswiadczenie w pracach budowlanych.Pracowalem w Anglii w ubieglym roku przy remontach i pracach wykonczeniowych .Znam wymogi angielskich pracodawcow ,takze jestem pewien ze spelnie panstwa wymagania odnosnie proponowanej pracy.Posiadam NIN i konto angielskie.Jezyk angielski opanowalem w stopniu komunikatywnym.Jestem osoba sprawna fizycznie i bez nalogow.Obecnie przebywam w Barnstaple region Devon i jezeli spelniam panstwa wymogi to prace moge podjac od zaraz.Moj adres e-mail iwonagrabowska64@o2.pl Z pozdrowieniami Tomasz.

  6. Witam pracowałem ponad 10lat w Anglii – spełniam wszystkie pana wymagania mój tel.0048-509136322
    Andrzej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga