Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 165-170 NOK

Oferty pracy w Norwegii przy wykończeniach od zaraz regipsy Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • City: Bergen
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Do pół roku
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2013 00:38
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Agencja pracy za granicą poszukuje od zaraz do pracy w Norwegii przy wykończeniach, regipsach, szpachlowaniu, montażu ścianek działowych na terenie Bergen. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego oraz doświadczeniem.

Stanowisko: Dry Liner
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zarobki: 163,20 – 170 NOK/h

Zadania:
Praca przy montażu systemowych ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych. Do zadań będzie należało również gipsowanie, szpachlowanie, oraz inne prace wykończeniowe u klienta.

Wymagania:
– Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
– Umiejętność pracy w jednym z systemów np. Armstrong, Knauf, Deko etc.
– Konieczna znajomość angielskiego na dobrym poziomie
– Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
– Pozytywna opinia od poprzednich pracodawców

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, , referencje pisemne lub numery kontaktowe do poprzednich pracodawców prosimy przesłać na adres : norwegia@koncepcja.eu

Ogłoszenie pochodzi z:

Oferty pracy w Norwegii od zaraz przy wykończeniach regipsy, sufity Bergen

Ad Reference ID: 4555202e5db27ebc

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga