Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 10,22

Oferta pracy w Niemczech (Heidenheim) dla Hydraulików

  • Kraj: Niemcy
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2013 20:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Aktualnie firma z branży budowlanej z Heidenheim rekrutuje na stanowisko hydraulik. Praca w Niemczech w budownictwie przy montażu instalacji, naprawach oraz serwisowaniu.

Stanowisko: HYDRAULIK
Lokalizacja: Niemcy, okolice Heidenheim

ZADANIA:

  • montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania
  • montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice, zlewozmywaki, krany)
  • bieżące naprawy instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania (usuwanie usterek)
  • prace serwisowe oraz na budowach

OCZEKIWANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
  • min. komunikatywna znajomość j.niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (zakwaterowanie zwykle max. 15 km. od miejsca pracy)
  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

OFERTA:

  • wynagrodzenie godzinowe: 10,22 € brutto
  • diety: 40€ netto za dzień przepracowany, wypłacane po każdym tygodniu
  • niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
  • profesjonalna pomoc w organizacji zakwaterowania – zakwaterowanie bezpłatne przez pierwszy tydzień pracy
  • stabilne stanowisko, możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
malgorzata.furtak@ksps.com.pl
wpisując „MSP /KS” w tytule wiadomości

KS Personal Service

Ad Reference ID: 482521b595627cde

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga