Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 10 euro brutto /h + dieta na mieszkanie

Od zaraz oferty pracy w Niemczech przy rozbiórce budynków wyburzeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Więcej niż rok
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2013 19:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma z branży budowlanej z Niemiec poszukuje od zaraz pracowników budowlanych przy rozbiórkach i wyburzeniach. Praca w Niemczech ze znajomością języka niemieckiego i z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do rozbiórki
Wynagrodzenie:10 euro brutto /h

Zadania: Obsługa maszyn, prace przy rozbiórkach i wyburzeniach budynków.

Wymagamy:

  • Niemieckiego poziom dobry
  • uprawnień do prowadzenia maszyn budowlanych
  • prawa jazdy kat B,C

Oferta:

  • zakwaterowanie: dla pracowników przysługuje dieta w wysokości 20 euro dziennie ( za przepracowane dni)
  • Pracodawca zapewnia na koszt pracownika zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące- okres próbny
  • po okresie próbnym pomoc w znalezieniu stałego miejsca zamieszkania
  • oferujemy legalne zatrudnienie- umowę o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
dokumenty w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres j.osetek@wup.zgora.pl
źródło:http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1228

Ad Reference ID: 1285212708cc7781

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga