Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ do uzgodnienia

Norwegia praca w budownictwie 2014 Baerum murarz, płytkarz, regipsiarz

  • Kraj: Norwegia
  • City: Baerum
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Opublikowany: 20 grudnia 2013 00:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma budowlana z Baerum rekrutuje doświadczonych pracowników na stanowisko: murarz, płytkach, regipsiarz. Praca w Norwegii przy wykończeniach koniecznie z dobra znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Baerum, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na budowie przy murowaniu, stawianiu ścian.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie regipsów, tworzenie stolarzy, szpachlowanie.
  • Do zadań należeć będzie układanie płytek oraz inne prace typowo wykończeniowe

Oczekiwania:

  • wymagamy doświadczenia,
  • znajomość języka norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • fachowość, precyzja, zdolności manualne
  • prawo jazdy

Aplikacja:
Możliwy kontakt telefoniczny Anne Cecilie Mellem na 91772903
przypominamy iż bardzo ważna jest znajomość języka norweskiego
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę: Finn.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-budownictwo-murarz-plytkarz-regipsy-baerum/

Ad Reference ID: 80752b3100d2b15c

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Norwegia praca w budownictwie 2014 Baerum murarz, płytkarz, regipsiarz”

  1. Jerzy_1230 dn. 26 stycznia 2014 @ 12:34

    Witam!
    Jestem szczerze zainteresowany oferta prac wykończeniowych. Mam wieloletnie doświadczenie. W branży budowlanej pracuje całe życie. Pracowałem w takich krajach jak Norwegia (Bergen), Niemcy (Essen, Berlin itp.), Austria a nawet Rosja.
    Jeżeli bylibyście zainteresowani podjęciem współpracy proszę o kontakt
    anka_k1230@wp.pl tel. +48 721 376 198

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga