Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 12,89

Fizyczna praca Austria – dla murarzy w budownictwie od zaraz Arnfels

  • Kraj: Austria
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Do miesiąca
  • Opublikowany: 28 lipca 2013 13:51
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Agencja pracy za granicą dla klienta z Arnfels poszukuje od zaraz murarzy do fizycznej pracy w Austrii. Ogłoszenie adresowane do budowlańców z doświadczeniem w zawodzie murarza oraz znajomością języka niemieckiego na poziomie dobrym.

Dla naszego partnera w Austrii poszukujemy pracowników na stanowisku: Murarz-2 osoby

Miejsce pracy:

Arnfels – Austria

Opis stanowiska pracy:
1 osoba – ogólne prace murarskie,
1 osoba – ogólne prace murarskie z wymogiem umiejętności wykonywania szalunków.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, kwalifikacje zawodowe w zawodzie murarza, doświadczenie w pracy murarza.

Gwarantujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Austrii,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • wynagrodzenie 12,89 €/ brutto,
  • zakwaterowanie na miejscu.

ArbeitsvermittlungKonik24
Lehrer- Götz-Weg 10 a
81825 München
Deutschland

Kontakt Polska:
Telefon komórkowy: 731913717
Adres E-mail: centrumkonik3@gmail.com

Kontakt Niemcy:
Telefon stacjonarny: 089/20184672
Telefon komórkowy: 017675889512
Adres E-mail: arbeitsvermittlungkonik@gmail.com

Ad Reference ID: 70651f26158f26cb

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Information about the ad poster

  • Dodane przez: centrumkonik
  • Zarejestrowany od: 26 lipca 2013

Inne przedmioty dodane przez centrumkonik

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez centrumkonik »

Z Bloga