Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 12, 31 € brutto/godz.

CIEŚLA SZALUNKOWY – praca w Austrii na budowie w Vorarlberg i Tirol

  • Kraj: Austria
  • City: Vorarlberg, Tyrol
  • Znajomośc języka wymagana: Tak
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Długość umowy: Więcej niż rok
  • Opublikowany: 2 września 2013 02:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

KS Personal Service poszukuje osób do pracy w Austrii w budownictwie na stanowisko cieśla szalunkowy. Oferta dla budowlańców z doświadczeniem na terenie miasta Vorarlberg i Tirol. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka niemieckiego.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY
Miejsce pracy: Vorarlberg i Tirol (zachodnia Austria)

ZADANIA:
– wykonywanie szalunków systemowych Peri i Doka
– praca w budownictwie użyteczności publicznej lub przemysłowych

OCZEKIWANIA:
– doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata
– mile widziane wykształcenie zawodowe
– dobra znajomość j. niemieckiego
– własny samochód (zakwaterowanie zwykle do 15 km od miejsca pracy)
– gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

OFERTA:
– stawka godzinowa 12, 31 € brutto/godz.
– diety : 41,40€ netto / dzień przepracowany
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, miesięczny koszt wynosi około 300-350€, które są potrącone z wypłaty
– częste nadgodziny wypłacane wraz z miesięcznym wynagrodzeniem
– możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
sylwia.kulesza@ksps.com.pl
wpisując „CIE/PRAX” lub nazwę stanowiska w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Ad Reference ID: 3245221e73f24579

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Z Bloga