Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

€ do uzgodnienia

Belgia praca Gent dla pracownika budowlanego bez znajomości języka

  • Kraj: Belgia
  • City: Gent
  • Znajomośc języka wymagana: Nie
  • Doświadczenie wymagane: Tak
  • Listed: 9 stycznia 2014 23:35
  • Expires: This ad has expired

Description

Poszukujemy pracownika budowlanego do firmy z Gent. Praca w Belgii bez znajomości języka przy remontach oraz wykończeniach. Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Gent, Belgia

Mile widziana 2 osobowa grupa,

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie zatrudniony w firmie budowlanej.
  • Do zadań należeć będzie stawianie ścian z bloczków betonowych, cegły i pustaków ceramicznych
  • Pracownik będzie również odpowiedzialny za remontowanie fasad oraz elewacji budynków i docieplenia

Oczekiwania:

  • udokumentowane 5 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • obowiązkowo posiadanie działalności gospodarczej- osoby nie spełniające tego warunku proszone są o nieaplikowanie
  • mile widziane będzie możliwość przyjazdu do pracy własnym autem
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy za granicami kraju
  • poszukujemy pracowników uczciwych, bez nałogów,
  • samodyscyplina, pracowitość,
  • duża samodzielność ale również zdolność pracy w grupie

Oferta:

  • możliwość pracy na długi okres
  • zapewniona ciągłość w zleceniach
  • wsparcie w poszukiwaniach taniego zakwaterowania
  • dobre i terminowe wypłaty
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języków obcych

Aplikacja:
Uwaga aplikacja wyłącznie dla osób z Działalnością gospodarczą.

poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-gent,oferta,3218248

Ad Reference ID: 27552ceb44eba5a4

Sponsored Links